پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

سه‌شنبه, 28 خرداد 1398
 • EN

  لینک پورتال های سازمان

  لینک های مفید

  نحوه ارسال مدارک

  قابل توجه شرکت‌های مشاور نقشه‌برداری برای تحویل مدارک به
  اداره کل نظارت و کنترل فنی سازمان نقشه‌برداری کشور

   

  -        لازم است نماینده شرکت همراه با معرفی نامه و کارت شناسایی به واحد توزیع مدارک اداره کل نظارت مراجعه کند. از ارسال مدارک توسط پیک، پست یا پست الکترونیک خودداری گردد. .

  -        این اداره کل در صورتی مدارک پروژه‌های نظارتی را می‌پذیرد که قرارداد فی‌مابین کارفرما و شرکت مشاور واصل و سفارش کار پروژه در اداره سفارشات مدیریت خدمات فنی این سازمان صادر شده باشد.

  -        ضروری است نامه‌های تحویل مدارک در 4 نسخه اصل با مهر و امضای مدیر عامل شرکت مشاور همراه با مدارک فنی به واحد توزیع مدارک اداره کل نظارت تحویل گردد و از این واحد رسید دریافت شود.

  -        لازم است نماینده شرکت پس از تحویل مدارک به اداره کل نظارت یا دریافت مدارک از این اداره کل ، به دبیرخانه سازمان نقشه‌برداری مراجعه و نامه تحویل مدارک را ثبت نمایند. بدیهی است نامه‌های بدون ثبت در دبیرخانه فاقد ارزش و وجاهت قانونی خواهند بود.

  -         ضروری است در نامه‌های تحویل مدارک، فهرست مدارک ارسالی به‌دقت قید شده باشد. قید تعداد مدارک فنی (از قبیل تعداد اندکس‌ها، تعداد اوراق کروکی و اوراق شناسایی، تعداد پلات‌های گویا، سی‌دی‌ها، هارد دیسک‌ها و...) در نامه تحویل مدارک ضروری است.

  -        مقتضی است با مراجعه به سایت اداره کل نظارت در آدرس ncc.org.ir مدارک را طبق دستورالعمل ادارات تابعه تنظیم و آماده نموده و استانداردهای لازم در تهیه گزارش‌های فنی ادارات نظارت رعایت گردد.

  -        برای تحویل هارد‌های اکسترنال لازم است هارد‌های اکسترنال ابتدا به مدیریت حراست سازمان نقشه‌برداری کشور تحویل گردد. واحد توزیع مدارک تنها با رسید مدیریت حراست، نامه‌های تحویل مدارک مشاور را رسید می‌کند و مدارک را تحویل می‌گیرد و از پذیرش مستقیم هرگونه هارد اکسترنال معذور است.

  -        لازم است نامه‌های تحویل مدارک با دو رسید با امضای مسئول واحد توزیع مدارک اداره کل نظارت و نماینده مدیریت حراست در دبیرخانه ثبت گردد و نامه‌های بدون دو رسید فاقد اعتبار خواهند بود.

  -        در تحویل مدارک استرئو لازم است مدارک محاسبات استرئو و مدارک گویاسازی هم‌زمان تحویل گردد و این مدیریت از پذیرش مدارک استرئو بدون مدارک گویاسازی معذور است.

  -        برای تحویل مدارک فتوگرامتری به اداره کل نظارت لازم است عملیات گویاسازی مورد تائید نهایی اداره نظارت زمینی قرار گرفته و نامه تائید نهایی عملیات گویاسازی از طرف آن اداره صادر شده باشد. اداره نظارت نقشه‌برداری هوایی (استرئوچک) در فرآیند کنترل فنی از عکس‌ها و پلات‌های گویا استفاده می‌کند و از پذیرش مدارک فتوگرامتری بدون عکس‌ها و پلات‌های گویای نهایی معذور است.

  -        واحد توزیع مدارک اداره کل نظارت از ساعت هشت و نیم صبح تا دوازده و از ساعت یک بعدازظهر تا ساعت سه و نیم عصر آماده تحویل و تحول مدارک است.

   

  در صورت لزوم برای انجام هماهنگی با شماره تلفن 6318 داخلی 2261 (واحد توزیع مدارک) تماس حاصل فرمایید.

     tc_ncc_aparat

  آمار بازدید
  آمار کل بازدید139934
  پربیننده ترین روز1397/09/17
  آمار پربیننده ترین روز867
  بازدید امروز194
  بازدید دیروز118
  میانگین بازدید روزانه در هفت روز گذشته147
  میانگین بازدید روزانه در سی روز گذشته145

  5.3.5.0
  V5.3.5.0