سه‌شنبه, 28 اسفند 1397
  • EN
عنوان : تحویل مدارك به اداره كل نظارت و كنترل فنی سازمان نقشه‌برداری كشور
کد خبر : ۱۵۸۸
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ 
ساعت : ۱۱:۲:۴۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

 

قابل توجه شرکت‌های مهندسین مشاور نقشه‌برداری برای تحویل مدارک به
اداره کل نظارت و کنترل فنی سازمان نقشه‌برداری کشور

 

 

 

1- این اداره کل در صورتی مدارک پروژه‌های نظارتی را می‌پذیرد که نامه درخواست کارفرما مبنی بر نظارت پروژه به انضمام اصل قرارداد فی­مابین کارفرما و شرکت مشاور به سازمان نقشه­ برداری کشور ارسال و واصل شده باشد.

2- لازم است نماینده شرکت مشاور ضمن ارائه معرفینامه و کارت شناسایی معتبر ابتدا به واحد توزیع مدارک فنی اداره کل نظارت و کنترل فنی مراجعه کند. از ارسال مدارک توسط پیک، پست یا پست الکترونیک خودداری گردد.

3- ضروری است نامه‌ تحویل مدارک در 4 نسخۀ اصل با مهر و امضای مدیر عامل شرکت مشاور به همراه مدارک فنی به واحد توزیع مدارک فنی تحویل و رسید دریافت شود.

4- ضروری است در نامه‌های تحویل مدارک، فهرست کامل مدارک فنی قید شده باشد. قید تعداد مدارک فنی (از قبیل تعداد اندکس‌ها، تعداد اوراق کروکی و اوراق شناسایی، تعداد پلات‌های گویا، سی‌دی‌ها، هارد دیسک‌ها و...) در نامه تحویل مدارک ضروری است.

5- لازم است نماینده شرکت پس از تحویل مدارک به واحد توزیع مدارک فنی، به دبیرخانه سازمان مراجعه و نامه تحویل مدارک را ثبت نمایند. بدیهی است نامه‌های بدون ثبت در دبیرخانه فاقد ارزش و وجاهت قانونی خواهند بود.

6- مقتضی است با مراجعه به سایت اداره کل نظارت و کنترل فنی به آدرس tc.ncc.org.ir مدارک را طبق دستورالعمل ادارات تابعه تنظیم و آماده نموده و استانداردهای لازم در تهیه گزارش‌های فنی رعایت شده باشد.

7- برای تحویل هارد‌های اکسترنال لازم است هارد‌های اکسترنال ابتدا به مدیریت حراست سازمان تحویل و رسید دریافت گردد. واحد توزیع مدارک فنی صرفاً با رسید مدیریت حراست، نامه‌های تحویل مدارک مشاور را رسید می‌کند و مدارک فنی را تحویل می‌گیرد و از پذیرش مستقیم هرگونه هارد اکسترنال معذور است.

8- لازم است نامه‌های تحویل مدارک با امضای مسئول واحد توزیع مدارک فنی و نماینده مدیریت حراست در دبیرخانه ثبت گردد و نامه‌های بدون دو امضا فاقد اعتبار می­باشند.

9- در تحویل مدارک استرئو لازم است مدارک محاسبات استرئو و مدارک گویاسازی هم‌زمان تحویل گردد و واحد توزیع مدارک فنی از پذیرش مدارک استرئو بدون مدارک گویاسازی معذور است.

10- برای تحویل مدارک فتوگرامتری به واحد توزیع مدارک فنی لازم است عملیات گویاسازی توسط اداره نظارت نقشه ­برداری زمینی تائید نهایی شده باشد و نامه تائید نهایی عملیات گویاسازی از طرف آن اداره صادر شده باشد. اداره نظارت نقشه‌برداری هوایی (استرئوچک) در فرآیند کنترل فنی از عکس‌ها و پلات‌های گویا استفاده می‌کند و از پذیرش مدارک فتوگرامتری بدون عکس‌ها و پلات‌های گویای نهایی معذور است.

11- واحد توزیع مدارک فنی از ساعت 8:30 صبح تا 12 و از ساعت 13 تا 15:30 آماده دریافت یا تحویل مدارک است.

 

در صورت لزوم برای انجام هماهنگی با شماره تلفن 6318 داخلی 2261 (واحد توزیع مدارک) تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0